New Page


         Dokuzlar inşaat
katılımcı projeler üretmek üzere Dokuz kardeş tarafından 1997 yılında kuruldu.

Firmamız bugüne kadar tesisat, projelendirme, mekanik tesisat ve tahahhüt alanında çalışmalar yapmaktadır. Dokuzlar inşaat bilimsel; hatasız, hızlıve zamanında hedef edinerek, günümüz teknolojisinin profesyonel bir ofise sağladığı her türlü olanağa sahiptir.

Yapılan tesisatlarda, uluslararası marka ve kalitesini ispatlamış ürünler kullanmaktadır. Hedefimiz; Temsil ettiğimiz markaların gücü, hizmet yelpazemiz ve 13 yıllık deneyimimizi kullanarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. Mekanik tesisat konusunda faaliyet gösteren firmamız yeni gelişmelerin her zaman takipçisi olduğu gibi araştırma ve kendini geliştirmeyi amaç edinmiştir.

Türkiye′de ve yurtdışında mekanik sistemlerin tahahhüdünde hızla gelişen ve büyüyen ′ Geleceğin Firması ′ olma hedefindedir. Bu hedef doğrultusunda öncelikle çalışanların mesleki gelişimi için eğitime önem verilmektedir.

Dokuzlar İnşaat Proje akışının düzgün ve hızlı olabilmesi ve kullandığı ileri teknolojinin verimli olabilmesi için gerekli teknik destek personel ve ekipmanlarına sahip, bünyesinde hizmet veren deneyimli çalışanları ile mekanik işlerin yapımında faaliyet sürdürmektedir.